Жіноча сумка шопер на широкому ремені молодіжна модна чорна під рептилію екошкіра

745 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0851-520/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка шопер на широкому ремені молодіжна модна чорна під рептилію екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Містка жіноча сумка на широкому ремені — зручна та ефектна модель на щодень. Сумка виготовлена з гладкої турецької екошкіри, перед сумки — екошкіра з тисненням під рептилію. Сумка має три відділення, середнє відділення на блискавці, всередині дві відкриті кишені та кишеня на блискавці. Два бічні відділення на магнітах.
Розміри: 25,5 см ширина по дну, 32 см ширина по верху, 29 см висота, 11 см глибина. У комплекті знімний широкий тканинний ремінь із контрастним принтом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Штучна шкіра |
- Ціна: 745 ₴








