Сумка жіноча невелика модна міська класична біла шкірозамінник

770 ₴
- В наявності
- Код: D206-435/4
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча невелика модна міська класична біла шкірозамінник
- Відправляємо Новою та Укрпоштою
- Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Невелика жіноча сумка, виготовлена з якісного структурного шкірозамінника. У сумочки одне відділення з підкладкою на блискавці, всередині кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
На зворотному боці кишеня на блискавці.
Розмір сумочки: 27 см ширина, 23 см висота, 11 см глибина. Довжина плечового ременя 95 см (Довжина не регулюється).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 950 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 770 ₴








