Жіноча сумка через плече квадратна стильна середнього розміру жовта шкірозамінник

860 ₴
- Немає в наявності
- Код: D200-500/8
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече квадратна стильна середнього розміру жовта шкірозамінник
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж Новою поштою по передоплаті 150 грн.
Стильна модель із широкою ручкою та довгим ремінцем. Виконана з якісного структурного шкірозамінника. У сумочки три відділення: основне на блискавці та два відділення на магнітах. Усередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Фурнітура — срібло
Розміри сумочки: 27 см ширина, 23 см висота, 11 см глибина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 860 ₴








