Сумка-рюкзак жіночий формат а4 місткий молодіжний міський капучино екошкіра

690 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77759-480/4
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Новинка!!
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж Новою поштою за передоплатою 150 грн.
Стильна новинка! Модна жіноча сумка-рюкзак, виготовлена з якісної гладкої екошкіри
ФОРМАТ А4!!!
Рюкзак має одне основне відділення, закривається на блискавку та магнітний клапан. Усередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці. На спинці кишеня на блискавці. Лямки регулюються, можна носити як сумку.
Розміри рюкзака — 26 х 35 х 11 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Висота | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 11 см |
| Кишені | Задний |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
| Ширина | 26 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Капучино |
- Ціна: 690 ₴









