Жіноча сумка валізка модна класична невелика жовта шкірозамінник

670 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0334-470/6
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка валізка модна класична невелика жовта шкірозамінник
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж Новою поштою по передоплаті 150 грн.
Лаконічна сумочка валізка — те, що потрібно для стильного образу!
Сумочка виготовлена з якісного структурного шкірозамінника. Має одне відділення під двома блискавками, ділиться навпіл відділенням на блискавці. Усередині кишеня для телефона та кишеня на блискавці.
На зворотному боці кишеня на блискавці.
У комплекті довгий знімний ремінь 135 см.
Розміри сумочки: висота — 20 см, ширина по дну 26 см, ширина вгорі 22 см, глибина — 11 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Овальна |
| Колір | Жовтий |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 670 ₴


