Жіноча стьобана сумка на широкому ремені з ланцюгом дута модна стильна чорна екошкіра

580 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1568-380/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча стьобана сумка на широкому ремені з ланцюгом дута модна стильна чорна екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж Новою поштою по передоплаті 150 грн.
Стильна жіноча сумочка, виготовлена з якісної стьобаної екошкіри. У сумочки одне відділення з підкладкою, всередині кишеня на блискавці, закривається на магнітний клапан. Прикрашає сумочку масивна ручка-ланцюжок.
Розміри сумочки: 29 см ширина, 21 см висота, глибина — 6 см. Довжина ременя — 135 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baggi |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 580 ₴






