Сумка жіноча містка модна міська молодіжна молочна екошкіра

750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0120-370/10
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча містка модна міська молодіжна молочна екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж Новою поштою за передоплатою 150 грн.
Лаконічна жіноча сумка, виготовлена з якісної гладкої екошкіри. У сумочки одне відділення з підкладкою на блискавці, всередині кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
Розмір сумочки: 32 см ширина внизу, 35 см ширина по верху, 28 см висота, 11 см глибина. Довжина плечового ременя 95 см (Довжина не регулюється).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 900 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Молочний |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 750 ₴

