Невелика бежева жіноча сумка сумочка через плече валізка шкірозамінників

670 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4063-370/8
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика бежева жіноча сумка сумочка через плече валізка шкірозамінників
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж Новою поштою за передоплатою 150 грн.
Невелика жіноча сумочка через плече, виготовлена з якісного шкірозамінника. У сумочки одне відділення, закривається на дві блискавки, ділиться навпіл відділенням на блискавці. Усередині кишеня для телефона та кишеня на блискавці. На лицьовій стороні діюча кишеня на блискавці. На зворотній стороні кишеня на блискавці. У комплекті довгий знімний ремінь 135 см.
Розміри сумочки: 26 х 20 х 11 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 670 ₴




