Гарна жіноча сумка містка класична стильна чорна екошкіра

750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0853-440/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарна жіноча сумка містка класична стильна чорна екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Містка елегантна жіноча сумка, виготовлена з якісної екошкіри. У сумочки одне відділення, всередині кишеня для телефона та кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота — 24 см, ширина внизу — 26,5 см, ширина вгорі — 33 см, глибина — 11,5 см. У комплекті довгий ремінь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 115 мм |
- Ціна: 750 ₴









