Жіноча сумка через плече маленька сумочка кросбоді стильна біла шкірозамінник

790 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0519-5
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече маленька сумочка кросбоді стильна біла шкірозамінник
Розміри сумки: 22х17х9см
Довжина ременя 135 см
Характеристики:
Матеріал – структурний шкірзам
Кількість відділень – 1, всередині перегородка на змійці
1 зовнішня кишеня ззаду
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Овальна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 90 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | Класична |
- Ціна: 790 ₴









