Красива жіноча сумка-мішок на широкому ремені формат А4 чорна екошкіра

880 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7615-660/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Красива жіноча сумка-мішок на широкому ремені формат А4 чорна екошкіра
Відправка Новою й Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Модна новинка!
Гарна містка жіноча сумка формату А4, виготовлена з м'якої приємної на дотик екошкіри. Сумка має одне відділення на блискавці, розділене навпіл перегородкою на блискавці. Усередині кишеня на блискавці та кишеня для телефона.
Ззаду — кишеня на блискавці.
- Розміри: Ширина 35, висота 30 см, глибина 14 см.
- Довгий регульований ремінь — 114 см
- Висота короткої ручки — 28 см
- Виробництво: Фабричний Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 160 мм |
- Ціна: 880 ₴







