Жіноча сумка велика шопер міська стильна темна пудра екошкіра

750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0232-390/3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка велика шопер міська стильна темна пудра екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна новинка! Сумка 2 в 1!
Містка модна сумка, виготовлена з якісної гладкої екошкіри. Має одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці. Усередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці. З боків сумки карабіни для затягування куточків усередину. Над основною блискавкою кнопка. На зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри: Ширина по дну 34 см. Ширина вгорі 44 см. Висота 30 см. Дно 15 см. Висота довгих ручок 30 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Пудровий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип сумки | шопер |
- Ціна: 750 ₴






