Сумка жіноча містка модна міська гарна бежева екошкіра

720 ₴
- Немає в наявності
- Код: D588-520/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча містка модна міська гарна бежева екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою, номер ТТН відправляємо на наступний день.
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Красива жіноча сумка, виготовлена з якісної гладкої екошкіри. У сумочки одне відділення на блискавці з підкладкою, всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
Розмір сумочки: 30 см ширина внизу, 34 см ширина вгорі, 27 см висота, 11 см глибина. Висота ручок 11 см.
Довжина плечового ременя 114 см (Довжина не регулюється).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Довжина плечового ременя | 1140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 720 ₴






