Бежева сумка кросбоді невелика класична сумочка через плече шкірозамінників

750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0388-340/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бежева сумка кросбоді невелика класична сумочка через плече шкірозамінників
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Невелика жіноча сумочка через плече, виготовлена з якісного структурного шкірозамінника. У сумочки три відділення: основне на блискавці, ділиться навпіл відділенням на блискавці. Два відділення на магнітах. Усередині кожної кишені.
Розміри сумочки: 24 см ширина по дну, 20 см висота, 10 см глибина. Довжина ременя 150 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Штучна шкіра |
| Тип шкіри за способом оброблення | Структурна |
| Матеріал | Кожзам |
| Стиль | Повсякденний (casual) |
- Ціна: 750 ₴


