Невелика жіноча спортивна дорожня сумка модна чорна екошкіра

880 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4549-190/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика жіноча спортивна дорожня сумка модна чорна екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Невелика дорожня/спортивна сумка виготовлена з якісної екошкіри. У сумки одне відділення на блискавці з підкладкою, всередині кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
Розміри сумки: довжина 45 см, висота 29 см, глибина 23 см.
У комплекті довгий регульований ремінь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Призначення | Для жінок |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 23 см |
| Ширина | 45 см |
- Ціна: 880 ₴






