Замшева жіноча сумка містка шопер сумочка темна пудра натуральна замша + кожзам

980 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1036-410/5
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замшева жіноча сумка містка шопер сумочка темна пудра натуральна замша + кожзам
Містка та водночас дуже акуратна жіноча сумка, виготовлена з натуральної замші та структурного шкірозамінника. У сумки три відділення. Одне (середнє) на блискавці з підкладкою. Два без підкладки на магнітах. Усередині кишеня для телефона, дві кишені на блискавці.
Розміри: 29 см ширина по дну, 33 см ширина зверху, 26 см висота, 13 см глибина. Висота ручок — 15 см. Довгий нерегульований ремінець.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 130 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | Темна пудра |
- Ціна: 980 ₴



