Шкіряна жіноча сумка великий формат А4 містка класична чорна натуральна шкіра

1 860 ₴
- Немає в наявності
- Код: 5291-1520/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкіряна жіноча сумка великий формат А4 містка класична чорна натуральна шкіра
- Відправляємо Новою й Укрпоштою
- Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Містка жіноча сумка трапецієподібної форми, виготовлена з якісної натуральної шкіри з характерним структурним малюнком. Сумка має одне відділення з підкладкою на блискавці. Усередині кишеня для телефона та кишеня на блискавці.
На зворотному боці кишеня на блискавці.
Вміщує формат А4.
Розміри: 33 см ширина внизу, 39 см ширина вгорі, 28 см висота, 10 см глибина. Довжина ременя 146 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 390 мм |
| Довжина плечового ременя | 1460 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 1 860 ₴







