Сумка-шопер стильна жіноча з довгими ручками модна молодіжна чорна екошкіра

820 ₴
- Немає в наявності
- Код: 79193-580/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-шопер стильна жіноча з довгими ручками модна молодіжна чорна екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложеним платежем відправка по передоплаті 150 грн
Модна жіноча сумка із широкими ручками, виготовлена з якісної приємної на дотик екошкіри. Сумка має одне відділення на блискавці з підкладкою, розділене навпіл перегородкою на блискавці, всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці. Спереду дві кишені на блискавці, ззаду кишеня на блискавці.
Розмір сумочки: 33 см ширина, 31 см висота, 11,5 см глибина.
Довжина ручок — 65 см.
У комплекті довгий регульований ремінь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 330 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина ручок | 650 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 115 мм |
- Ціна: 820 ₴







