Сумка жіноча замшева коричнева середня невелика на плече натуральна замша + шкірзам

950 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2049-490/13
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча замшева коричнева середня невелика на плече натуральна замша + шкірзам
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложеним платежем відправка по передоплаті 150 грн
Стильна невелика жіноча сумка, виготовлена з натуральної замші та якісного структурного шкірозамінника. У сумки три відділення: Середнє відділення основне, на блискавці. Усередині кишеня для телефона та кишеня на блискавці. Два бічні відділення на магніті.
Розміри: 26 см ширина по дну, 32 см ширина по верху, 22 см висота, 11 см глибина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 900 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал | натуральна замша + кожзам |
| Тип сумки | Класична |
- Ціна: 950 ₴




