Жіноча шкіряна сумка валізка невелика сумочка кросбоді бежева натуральна шкіра

1 220 ₴
- Немає в наявності
- Код: D164-880/3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка валізка невелика сумочка кросбоді бежева натуральна шкіра
Відправка Новою та Укрпоштою.
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Невелика жіноча сумка-бочонок, виготовлена з натуральної шкіри з характерним структурним малюнком. У сумочки одне відділення на блискавці, всередині кишеня для телефона та кишеня на блискавці.
На лицьовій стороні відкрита кишеня, на зворотному боці кишеня на блискавці. У комплекті довгий знімний ремінь на карабинах. Ремінь із внутрішнього боку укріплений щільним текстилем.
Розміри сумочки: 22 х 18 х 12 см
Виробництво Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 1 220 ₴









