Жіноча сумка велика містка шопер стильна чорна екошкіра рептилія

770 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0232-390/34
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка велика містка шопер стильна чорна екошкіра рептилія
Відправка Новою та Укрпоштою.
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Містка модна сумка, виготовлена з якісної екошкіри з тисненням рептилії. Має одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці. Усередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці. На зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри: Ширина по дну 34 см. Ширина вгорі 44 см. Висота 30 см. Дно 15 см. Висота довгих ручок 30 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Довжина ручок | 320 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 770 ₴






