Сумка жіноча невелика на плече модна міська сумочка шопер темна пудра шкірозамінників

750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2049-400/11
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча невелика на плече модна міська сумочка шопер темна пудра шкірозамінників
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна містка жіноча сумка, виготовлена з якісного структурного шкірозамінника. У сумки три відділення: Середнє відділення основне, на блискавці. Усередині кишеня для телефона та кишеня на блискавці. Два бічні відділення на магніті.
Розміри: 26 см ширина по дну, 32 см ширина по верху, 22 см висота, 11 см глибина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина плечового ременя | 900 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір | Темна пудра |
| Стиль | Повсякденний (casual) |
| Тип сумки | шопер |
| Тип шкіри за способом оброблення | Структурна |
| Тип шкіри | Штучна шкіра |
- Ціна: 750 ₴


