Жіноча сумка-бочонок із призбираною ручкою на довгому ремені чорна екошкіра

650 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0396-450/3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-бочонок із призбираною ручкою на довгому ремені чорна екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна маленька сумочка, виготовлена з гладкої якісної екошкіри, дуже м'якої та приємної на дотик. У сумочки одне відділення з підкладкою закривається на блискавку. Усередині кишеня на блискавці та відкрита кишенька. Прикрашає сумочку призбирана ручка.
Розміри сумочки: 24см ширина, 18 см висота, глибина — 13 см. Довгий ремінець — 125 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1250 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 650 ₴




