Сумка-клатч жіноча на ланцюжку класична маленька сумка чорна екошкіра

770 ₴
- В наявності
- Код: 77871-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка-клатч жіноча на ланцюжку класична маленька сумка чорна екошкіра
Розміри сумки: 24х16х8,5см
Довжина ременя - ланцюжка 118 см
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень – 1
Без зовнішніх кишень
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Довжина плечового ременя | 1180 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 770 ₴









