Велика жіноча сумка стильна шопер міська модна чорна з червоним екошкіра

790 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0217-460/10
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка стильна шопер міська модна чорна з червоним екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн
Велика містка жіноча сумка, виготовлена з гладкої турецької екошкіри. Сумка має одне відділення на блискавці, всередині відкрита кишеня і 2 кишені на блискавці. На зворотному боці кишеня на блискавці.
Висота ручок 19 см. У комплекті йде регульований довгий ремінь. Максимальна довжина ременя 130 см. Фурнітура темне срібло.
Розміри: 28 см ширина по дну, 38 см ширина зверху, 29 см висота, 14 см глибина. .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний із червоним |
| Тип шкіри | Штучна шкіра |
- Ціна: 790 ₴



