Велика жіноча сумка під рептилію шопер міська модна чорна з червоним екошкіра

850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0217-460/12
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка під рептилію шопер міська модна чорна з червоним екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн
Велика містка жіноча сумка, виконана з екошкіри з тисненням під рептилію.Сумка має одне відділення на блискавці, всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На звороті кишеня на блискавці.
Висота ручок 19 см. У комплекті йде регульований довгий ремінь. Максимальна довжина ременя 139 см.
Розміри: 28 см ширина по дну, 40 см ширина по верху, 28 см висота, 11 см глибина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Довжина плечового ременя | 1390 мм |
| Довжина ручок | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 мм |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Штучна шкіра |
- Ціна: 850 ₴





