Маленька жіноча сумка невелика сумка крос-боді чорна шкірзам

760 ₴
- В наявності
- Код: D125/4
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленька жіноча сумка невелика сумка крос-боді чорна шкірзам
Розміри сумки: 21х20х10см
Довжина ременя 125 см
Характеристики:
Матеріал – шкірзам
Кількість відділень – 3
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 760 ₴






