Велика жіноча сумка на плече з клатчем міська модна під рептилію чорна з червоним шкірозамінником

760 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3409-340/10
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка на плече з клатчем міська модна під рептилію чорна з червоним шкірозамінником
Відправка Новою та Укрпоштою, номер ТТН відправляємо на наступний день.
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна містка жіноча сумка, виготовлена з якісного структурного шкірозамінника з тисненням під рептилію. Сумка має один основний відділ на блискавці. Усередині сумки знімна косметичка, яку можна носити як клатч. Довгий ремінець із ланцюжком можна пристібати як до сумки, так і до косметички. Фурнітура золото.
Розміри сумки: 30 см ширина, 25 см висота
Розміри клатча: 18 ширина, 18 висота
Довжина ремінця — 100 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1000 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 мм |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 760 ₴









