Жіночий рюкзак чорний молодіжний міський модний сумка-рюкзак шкірозам

685 ₴
- Немає в наявності
- Код: D548-440/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильно!!
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильний модний жіночий рюкзак, виготовлений із якісного структурного шкірозамінника. Рюкзачок має один основний відділ із підкладкою на блискавці, ділиться навпіл відділенням на блискавці. Усередині кишеня на блискавці та кишеня для телефона. З лицьового боку — кишеня на блискавці. З тильного боку рюкзака кишеня на блискавці.
Лямки регулюються, можна носити як сумку
Розміри рюкзака: Висота — 31 см ширина - 26 см, глибина — 10 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 10 см |
| Кишені | Задній |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 26 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Кожзам |
| Підкладка | Да |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 685 ₴





