Велика жіноча сумка-шопер формату А4 стильна молодіжна чорна екошкіра

770 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1023-520/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка-шопер формату А4 стильна молодіжна чорна екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою, номер ТТН відправляємо на наступний день.
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна новинка!
Містка модна сумка, виготовлена з якісної гладкої екошкіри. Має одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці. Усередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці. На зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри: Ширина 30 см. Висота 35 см. Дно 11 см. Висота довгих ручок 35 см.
Поміщається формат А4!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина ручок | 350 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 770 ₴









