Велика жіноча сумка на плече міська модна шопер чорна з червоним шкірозамінником

850 ₴
- Немає в наявності
- Код: D575-505/2
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка на плече міська модна шопер чорна з червоним шкірозамінником
Відправка Новою та Укрпоштою, номер ТТН відправляємо на наступний день.
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна містка жіноча сумка, виготовлена з якісного шкірозамінника. Сумка має одне відділення на блискавці.
Усередині кишеня для телефона та кишеня на блискавці. На зворотному боці кишеня на блискавці. Спереду кишеня на вертикальній блискавці.
Фурнітура - срібло
Розміри: ввисота — 29 см, ширина — 31 см, дно — 12 см. Висота ручок — 17 см, довжина ременя — 90 см (не регулюється)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 900 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний із червоним |
- Ціна: 850 ₴




