Велика чорна жіноча сумка на плече міська модна шопер шкірозамінник

850 ₴
- Немає в наявності
- Код: D575-505/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика чорна жіноча сумка на плече міська модна шопер шкірозамінник
Відправка Новою та Укрпоштою, номер ТТН відправляємо на наступний день.
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна містка жіноча сумка, виготовлена з якісного шкірозамінника. Сумка має одне відділення на блискавці.
Усередині кишеня для телефона та кишеня на блискавці. На зворотному боці кишеня на блискавці. Спереду кишеня на вертикальній блискавці.
Фурнітура - срібло
Розміри: ввисота — 29 см, ширина — 31 см, дно — 12 см. Висота ручок — 17 см, довжина ременя — 90 см (не регулюється)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 900 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 850 ₴




