Гарна жіноча сумка містка класична стильна сіра під рептилію екошкіра

880 ₴
- Немає в наявності
- Код: D560-670/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гарна жіноча сумка містка класична стильна сіра під рептилію екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою, номер ТТН відправляємо на наступний день.
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Містка елегантна жіноча сумка, виготовлена з якісної екошкіри спереду з тисненням під рептилію. У сумочки одне відділення на блискавці, розділене навпіл перегородкою на блискавці. Усередині кишеня для телефона та кишеня на блискавці. Ззаду кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота — 27 см, ширина — 27 см, глибина 12 см. У комплекті довгий ремінь 140 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 880 ₴








