Жіноча сумка-шопер на широкому ремені молодіжна модна містка чорна екошкіра

745 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0851-520/4
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-шопер на широкому ремені молодіжна модна містка чорна екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою, номер ТТН відправляємо на наступний день.
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Містка жіноча сумка на широкому ремені — зручна та ефектна модель на щодень. Сумка виготовлена з гладкої турецької екошкіри, має три відділення, середнє відділення на блискавці, всередині дві відкриті кишені та кишеня на блискавці. Два бічні відділення на магнітах.
Розміри: 25,5 см ширина по дну, 32 см ширина по верху, 29 см висота, 11 см глибина. У комплекті знімний широкий тканинний ремінь із контрастним принтом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 745 ₴








