Жіноча сумка велика містка шопер міська стильна чорна екошкіра

800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0232-390/1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка велика містка шопер міська стильна чорна екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою, номер ТТН відправляємо на наступний день.
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна новинка!
Містка модна сумка, виготовлена з якісної гладкої екошкіри. Має одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці. Усередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці. На зворотному боці кишеня на блискавці.
Розміри: Ширина по дну 34 см. Ширина вгорі 44 см. Висота 30 см. Дно 15 см. Висота довгих ручок 30 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Довжина ручок | 300 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Чотири |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 800 ₴







