Велика жіноча сумка формат А4 на плече містка пудрова шкірозамінник

820 ₴
- Немає в наявності
- Код: D561-460/3
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча сумка формат А4 на плече містка пудрова шкірозамінник
Відправка Новою та Укрпоштою, номер ТТН відправляємо на наступний день.
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна містка жіноча сумка, виконана з якісного структурного шкірозамінника. Сумка має одне відділення на блискавці, поділене навпіл перегородкою на блискавці. Всередині кишеня на блискавці і кишеня для телефону. На звороті кишеня на блискавці.
Розміри: 31 ширина по дну, 27 висота, 12 глибина, 14 см висота ручок
Плечовий ремінь – 97 см (довжина не регулюється).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Довжина плечового ременя | 970 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Пудровий |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 820 ₴







