Біла сумка крос-боді сумочка через плече стильна шкірзам

830 ₴
- В наявності
- Код: 0388-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Біла сумка крос-боді сумочка через плече стильна шкірзам
Розміри сумки: 24х20х10см
Довжина ременя 150 см
Характеристики:
Матеріал –шкірзам
Кількість відділень – 3
Без зовнішніх кишень
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Малий |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Матеріал | Кожзам |
| Стиль | Повсякденний (casual) |
| Тип шкіри за способом оброблення | Структурна |
| Тип шкіри | Штучна шкіра |
- Ціна: 830 ₴



