Жіноча сумка через плече квадратна стильна середнього розміру червона шкірзам

695 ₴
- Немає в наявності
- Код: D200-465/13
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече квадратна стильна середнього розміру червона шкірзам
Відправка Новою та Укрпоштою, номер ТТН відправляємо на наступний день.
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна модель з широкою ручкою і довгим ремінцем. Виконана з якісного структурного шкірозамінника. У сумочки три відділення: основне на блискавці і два відділення на магнітах. Всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: 27 см ширина, 23 см висота, 11 см глибина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 695 ₴







