Велика чорна жіноча сумка під рептилію шоппер міська на плече модна біла екошкіра

790 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0217-460/8
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика чорна жіноча сумка під рептилію шоппер міська на плече модна біла екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою, номер ТТН відправляємо на наступний день.
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Велика містка жіноча сумка, виконана з турецької екошкіри з тисненням під рептилію. Сумка має одне відділення на блискавці, всередині відкрита кишеня і 2 кишені на блискавці. На зворотному боці кишеня на блискавці.
Висота ручок 19 см. В комплекті йде регульований довгий ремінь. Максимальна довжина ременя 130 см. Фурнітура темне срібло.
Розміри: 28 см ширина по дну, 38 см ширина по верху, 29 см висота, 14 см глибина. Висота ручок 19-24 см (довжина регулюється).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 290 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Довжина плечового ременя | 1300 мм |
| Довжина ручок | 240 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 140 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип шкіри | Штучна шкіра |
- Ціна: 790 ₴



