Велика чорна жіноча сумка під рептилію шоппер міська на плече модна сіра екошкіра

850 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0217-460/7
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика чорна жіноча сумка під рептилію шоппер міська на плече модна сіра екошкіра
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Велика містка жіноча сумка, виконана з екошкіри з тисненням під рептилію.Сумка має одне відділення на блискавці, всередині відкрита кишеня та кишеня на блискавці.
На звороті кишеня на блискавці.
Висота ручок 19 см. У комплекті йде регульований довгий ремінь. Максимальна довжина ременя 139 см.
Розміри: 28 см ширина по дну, 40 см ширина по верху, 28 см висота, 11 см глибина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Довжина плечового ременя | 1390 мм |
| Довжина ручок | 190 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Штучна шкіра |
- Ціна: 850 ₴




