Замшева сумка жіноча середня комбінована капучино натуральна замша+кожзам

840 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2049-490/6
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Замшева сумка жіноча середня комбінована капучино натуральна замша+шкірзам
Відправляємо Новою та Укрпоштою, номер ТТН відправляємо на наступний день.
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна містка сумка, виконана з натуральної замші структурного і якісного шкірозамінника. У сумки три відділення:середнє основне відділення на блискавці. Всередині кишеня для телефону і кишеня на блискавці. Два бічні відділення на магніті.
Розміри: 26 см ширина по дну, 32см ширина по верху, 22см висота 11см глибина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина плечового ременя | 900 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Комбінований |
| Користувацькі характеристики | |
| Колір | капучино |
| Тип сумки | Класична |
- Ціна: 840 ₴







