Жіноча сумка через плече стильна молодіжна кроссбоді пудрова кожзам

750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0267-330/4
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка через плече стильна молодіжна кроссбоді пудрова шкірзам
Відправляємо Новою та Укрпоштою, номер ТТН відправляємо на наступний день.
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна модель з широкою ручкою і довгим ремінцем. Виконана з якісного структурного шкірозамінника. У сумочки три відділення: основне на блискавці і два відділення на магнітах. Всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
Висота ручки- 15 см
Довжина ремінця - 150 см
Розміри сумочки: 27 см ширина, 23 см висота, 12 см глибина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Пудровий |
| Ширина | 120 мм |
- Ціна: 750 ₴


