Бордова жіноча сумка валізка невелика сумочка з широким ремінцем шкірзам

620 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0268-350/4
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бордова жіноча сумка валізка невелика сумочка з широким ремінцем шкірзам
Відправляємо Новою та Укрпоштою, номер ТТН відправляємо на наступний день.
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Невелика жіноча сумочка через плече, виготовлена з якісного структурного шкірозамінника. У сумочки два основних відділу з підкладкою на двох блискавках. Всередині кишеня для телефону і внутрішній кишеню на блискавці. На лицьовій і зворотній стороні кишеня на блискавці.
Розміри сумочки: висота - 18 см, ширина - 27 см, глибина - 13 см.
В комплекті два знімних ременя: один зі шкірозамінника, довжиною 105 см, другий - тканинний, довжина 100см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1000 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 2 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Матеріал | Кожзам |
- Ціна: 620 ₴








