Сумка жіноча невелика на плече модна міська пудрова сумочка шкірзам

800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2049-400/6
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча невелика на плече модна міська пудрова сумочка шкірзамСумка жіноча невелика на плече модна міська пудрова сумочка шкірзам
Відправка Новою та Укрпоштою
Наложений платіж по передоплаті 150 грн.
Стильна містка сумка, виконана з якісного структурного шкірозамінника. У сумки три відділення:середнє основне відділення на блискавці. Всередині кишеня для телефону і кишеня на блискавці. Два бічні відділення на магніті.
Розміри: 26 см ширина по дну, 32см ширина по верху, 22см висота 11см глибина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Довжина плечового ременя | 900 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 110 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип шкіри | Штучна шкіра |
| Тип шкіри за способом оброблення | Структурна |
| Матеріал | Кожзам |
| Стиль | Повсякденний (casual) |
| Тип сумки | шопер |
| Колір | Пудра |
- Ціна: 800 ₴


