Сумка жіноча пудрова шоппер модна міська молодіжна екошкіра

750 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0120-370/4
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча пудрова шоппер модна міська молодіжна екошкіра
Відправляємо Новою та Укрпоштою
Наложеним платежем відправка по передоплаті 150 грн
Лаконічна жіноча сумка-шопер, виготовлена з якісної гладкої екошкіри. У сумочки одне відділення з підкладкою на блискавці, всередині відкрита кишеня і кишеня на блискавці.
Розмір сумочки: 30 см ширина, 27 см висота, 12 см глибина. Довжина плечового ременя 90 см (довжина не регулюється).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Довжина плечового ременя | 950 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Пудровий |
| Ширина | 110 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип шкіри | Штучна шкіра |
| Тип сумки | шопер |
- Ціна: 750 ₴

