Жіноча сумка невелика сумочка через плече модна моко крос-боді кожзам

720 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4009-11
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка невелика сумочка через плече модна моко крос-боді шкірзам
Розміри сумки: 23х20х10см
Висота ручки - 10 см
Довжина ременя 148 см
Характеристики:
Матеріал – шкірзам
Кількість відділень – 3
Без зовнішніх кишень
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 3 основних |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 720 ₴








