Жіноча сумка-мішок м'яка красива модна сіра екошкіра

980 ₴
- В наявності
- Код: D705-1-4
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-мішок м'яка красива модна сіра екошкіра
Розміри сумки:37х31х14см
Длина ручек 46 см
Без длинного ремня
Характеристики:
Матеріал – екошкіра
Кількість відділень – 1
Сади карман на молнии, по бокам кишеньки
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Перегородка на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина ручок | 460 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 980 ₴







