Жіноча сумка-мішок на плече містка гарна модна біла екошкіра

995 ₴
- В наявності
- Код: 77192-4
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка-мішок на плече містка гарна модна біла екошкіра
Розміри сумки: 33х26х12см
Довжина ручки – 43см
Довжина ременя 143 см
Характеристики:
Матеріал –екошкіра
Кількість відділень – 2
Ззовні 3 кишені на блискавці.
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | China |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Білий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 265 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина ручок | 430 мм |
| Довжина плечового ременя | 1230 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 995 ₴








