Жіноча лакова сумка через плече кросбоді чорна екошкіра рептилія

850 ₴
- В наявності
- Код: 0267-1
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча лакова сумка через плече кросбоді чорна екошкіра рептилія
Розміри сумки: 23х27х12см
Висота ручки 15см
Довжина ременя 150см
Характеристики:
Матеріал – екошкіра рептилія
Кількість відділень – 3
Без зовнішніх кишень
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
на.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Лакова |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина плечового ременя | 1500 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 850 ₴









