Жіноча шкіряна сумка на широкому ремені кросбоді коричнева натуральна шкіра

1 170 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0544-5
+380 (63) 067-45-62
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча шкіряна сумка на широкому ремені кросбоді коричнева натуральна шкіра
Розміри сумки: 25х19х10см
Довжина ременя 135см
Характеристики:
Матеріал – натуральна шкіра
Кількість відділень – 3
Ззаду кишеня на блискавці
- Відправка післяплатою Новою поштою за передоплатою 150 грн
- Укрпоштою відправка по повній оплаті
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних, Зовнішня кишеня на застібці |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина плечового ременя | 1350 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 170 ₴







